ONLINE RANDEVU

Sibel Seçkiner Kimdir?

Adana Ceyhan doğumluyum. 11 yaşında Melek Su isminde bir kız çocuk annesiyim. Gaziosmanpaşa Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum. Bankacılık sektörü ile iş hayatına atıldım. Ruhumun verdiği azimle bankacılık sektöründen istifa ederek ticaret hayatına atıldım. Sürekli yenilikleri takip etmeyi seven ve ilke edinen hayat şartlarımdan dolayı gelişmeye açık olduğunu düşündüğüm medikal kozmetik alanında tercih yaptım.

Yaptığım işte daha başarılı olabilmek için İstanbul LLC Enstitüsü Schulungszentrum Grotstolen İsveç ayak sağlığı ve Almanya Gerlachinstutu Üniversitelerindne eğitimler ve setifakalar ile Chiropodist ünvanını hakettim. Akdeniz bölgesinde bir ilki gerçekleştirdim ve 14 yıl önce AY-SA Ayak Sağlığı Merkezi'ni hizmete açtım. Daha sonra şubeleşme yoluna giderek önce Mersin'de daha sonra ise Ankara'da ve Adana Başkent Hastanesi Çukurova Polikliniği ve son olarak da İstanbul'da AY-SA Ayak Sağlığı Merkezi'ni geniş kitlelere yaydım.

Bu sektöre geçişime aslında kendi ayağımda yaşadığım bir sağlık sorunu etken oldu. Bu sorunun giderilmesi için kendi kendime birçok araştırlamar yaptım. Daha sonra acısız ve cerrahi işlem olmadan bu sorunun giderebildiğini keşfettim ve sektör çok ilgimi çekti. Daha geniş araştırmalarım sonucunda bu dalda eğitim veren bir okulun olduğunu öğrendim.

LLC Enstitüsü'nde eğitim alarak mezun oldum. O okulda podoloji bölümünden mezun olan ilk öğrenciyim. Aynı zamanda Gelişim Üniversitesi podoloji bölümü mezunuyum. Sonrasında kendimi geliştirerek, Almanya'da yüksek lisansımı yapmaya gittim ve tekrar Adana'ya döndüm. İlk şubemizi 14 yıl önce Adana'da açtıktan sonra şubeleşme yoluna giderek Mersin, Ankara, İstanbul ve Çukurova Başkent Hatanesi'nde faaliyetlerimizi sürdürdük. Bu sektörde Adana ve Mersin'de ayak sağlığı merkezi olarak ilk açılan kurum AY-SA'dır.


Aysa Ayak Sağlığı KOSGEB tarafından desteklenmektedir.

AYSA AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ © 2017 | Tüm hakları saklıdır

Adana web tasarım,web yazılım,reklam hizmetleri