ONLINE RANDEVU

     Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayakların bakımı hem estetik açıdan hem de sağlık açısından, üzerinde titizlikle durulması gereken hassas konulardır. El ve ayaklar günlük hayatta karşılaşılan olumsuzluklardan medikal bakımlar ile korunabilir, oluşmuş problemler ve deformasyonlar yine bu bakımlarla giderebilir. Darbe sonucu ya da farklı nedenlerle şekli bozulmuş tırnaklar tekrar şekillendirilerek tırnaklardaki deformasyonlar düzeltilir.

      Medikal bakımlar, el ve ayakların hem estetiğini hem de sağlığını korur.Uygulamada kullanılan sistemin kuru olması ve canlı dokuya girilmeden, yalnızca ölü hücrelerin temizlenmesi, el ve ayaklarınızda oluşabilmesi muhtemel bir çok sorunu önlemektedir.
                                                     
                               
     
Bir ömür boyu vücudun yükünü yaşayan ayaklarda zaman içinde farklı sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Kemik ve eklem deformasyonları, batık tırnak, nasır, siğil, tırnak ya da deri mantarı terlemeye bağlı sorunlar en sık rastlanan ayak sorunları arasında yer alır.
      
      Eğitimli uzman tarafından medikal ayak bakımı hem ayaklardaki bu tür sorunları gideriyor hem de koruyucu özelliği ile yeni sorunlar yaşanmasının önüne geçiyor. Estetik ve sağlığa yönelik yapılan medikal ayak bakımında hijyenik tırnak kesimi ve dizaynı, tırnak yüzeyinin ve yataklarının temizlenmesi, parlatılması, sertleşmiş derilerin temizleme uygulamaları yapılır.

     Tıbbi cihaz ve özel freze uçlu aletler ile yapılan bu bakım sayesinde güzel, estetik ve sağlıklı ayaklara sahip olmak mümkün.


                           

AYSA AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ © 2017 | Tüm hakları saklıdır

Adana web tasarım,web yazılım,reklam hizmetleri