ONLINE RANDEVU

"İŞİMİZDE PROFESYONELİZ.
EKİPARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE
ÇOK BÜYÜK BİR AİLEYİZ."


Sağlık sektöründe 6 yıldır başarılı çalışmalara imza atan Ay-Sa Ayak Sağlığı Merkezi, Sibel Meleksu Aydoğdu ve Mehtap Kahraman kardeşler tarafından yönetiliyor.Merkezin kurucularından podiatrist (ayak sağlığı uzmanı) Mehtap Kahraman yapıkları çalışmaları Fashion VIP Dergisi'ne anlattı.

- Kendinizden bahseder misiniz?

"Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunuyum. Ceyhan'da doğdum,evli ve iki çocuk annesiyim. İş hayatıma BTC Petrol Boru Hattı Projesi'nde Health&Safe (Sağlık-Güvenlik) bölümünde çalışarak başladım. İstanbul'da sürdürdüğüm çalışma hayatım esnasında 2008 yılında özel bir eğitim merkezinde şimdiki mesleğim olan Podiatry (Ayak Sağlığı) bölümünü okuyarak Podiatrist (Ayak Sağlığı Uzmanı) olarak kendi merkezimizde çalışıyorum."

- Ay-Sa Ayak Sağlığı Merkezi'nde neler yapıyorsunuz?

"Ay-Sa Ayak Sağlığı olarak 2010 yılında ilk kendi merkezimizi Adana'da, 2011 yılında Mersin'de, 2012 yılında da Ankara'da faaliyete geçirdik. Batık tırnak, nasır, siğil, mantar, diyabetik bakımları, taban çökmeleri gibi daha bir çok problemle ilgili dürüst, güleryüzlü ve kaliteli hizmet vermeyi kendimize ilke edindik."

- İki kardeşin bir arada çalışması zor olmuyor mu?

"Ablamla birlikte çalışmam büyük avantaj. Birbirimizi tamamlayıcı özelliklere sahibiz. Ailemiz de her zaman büyük destekçimiz olmuştur. Kardeşten de öte bağlarla bağlıyızdır ve işimizde de porfesyonelizdir. Biz, ekip arkadaşlarımızla birlikte çok büyük bir aileyiz."
 

AYSA AYAK SAĞLIĞI MERKEZİ © 2017 | Tüm hakları saklıdır

Adana web tasarım,web yazılım,reklam hizmetleri